Gdy masz ogród, chcesz spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jednak po długim dniu pracy i braku czasu na robienie czegokolwiek poza oglądaniem podwórka można odnieść wrażenie, że nie ma tam zbyt wiele do roboty. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, aby przestrzeń na zewnątrz sprawiała wrażenie, że jest tam coś więcej niż tylko trawa i drzewa. Jednym z najlepszych sposobów na to jest dodanie do niej mebli. Pomyśl o nim jak o przedłużeniu domu, które daje Ci miejsce do siedzenia i relaksu, a jednocześnie pozwala Ci przyjrzeć się z bliska Twoim ulubionym kwiatom, roślinom i zieleni. Jeśli nie masz jeszcze ogrodu lub własnego podwórka, możesz kupić mebel, który będzie dobrze prezentował się przed oknem lub w innym miejscu, w którym widać zieleń. Zanim jednak kupisz meble ogrodowe, musisz wiedzieć kilka rzeczy na ich temat. Jeśli więc jesteś gotowy, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o meblach ogrodowych, zaczynajmy.

Brązowy zestaw mebli z technorattanu Stefano Set Max Brown

Brązowy zestaw mebli z technorattanu Stefano Set Max Brown

Jednym z najbardziej praktycznych sposobów na uczynienie z tarasu lub ogrodu osobnego pomieszczenia jest inwestycja w odpowiednie meble, które stworzą przestrzeń, którą możesz wykorzystać do różnych aktywności. Zestaw Stefano Set Max Brown, wykonany z ekologicznego technorattanu i metalu z wysokiej jakości plecionką, oferuje 5 miejsc siedzących, w tym trzy sofy, dwa fotele i jeden stolik kawowy - w sumie ma wszystko, czego potrzebujesz! Ten zestaw zapewnia wygodne siedzenia idealne do wypoczynku na tarasie lub podwórku.

Wyświetl zestaw

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Carmel & Latte

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Carmel & Latte Największą praktyczną zaletą tego zestawu mebli ogrodowych jest jego modułowa konstrukcja. Dwa moduły narożne i moduł środkowy wraz z pufą tworzą idealny narożnik z miejscami do siedzenia dla czterech osób. Istnieje wiele możliwości ich aranżacji, w zależności od potrzeb! Największą kompozycję tworzy wspomniany wcześniej narożnik. Wszystkie cztery moduły można ustawić osobno lub połączyć w dwu- lub trzyosobową sofę - jest w czym wybierać! Nie zapomnij o podłokietnikach, których szerokość wynosi 8 cm - to aż nadto miejsca, aby każdy mógł się wygodnie rozsiąść w długie letnie dni samemu, nie mówiąc już o dzieleniu przestrzeni z przyjaciółmi, gdy wpadną niespodziewanie! Mamy jeszcze jedną wygodną cechę, o której warto wspomnieć: waga tych zestawów jest zwykle mniejsza niż innych, ponieważ są one wykonane ze stali, a nie z aluminium, co wymaga mniejszej ilości materiału, ale nadal zapewnia taką samą trwałość (i dodatkowe punkty w wietrznych miejscach)! Ramy te są również malowane proszkowo, więc woda nie będzie w nich długo zalegać, a korozja nie pojawi się zbyt szybko - dzięki temu nasze ogrody będą wyglądać lepiej nawet zimą!

Wyświetl zestaw

Komplet ogrodowy Corona Allibert

Komplet ogrodowy Corona AllibertMeble są wykonane z tworzywa sztucznego, któremu podczas produkcji nadano wygląd i strukturę naturalnego rattanu. Dzięki temu na pierwszy rzut oka wyglądają jak wykonane z naturalnych materiałów. Zaletami tego zestawu w porównaniu z innymi zestawami wykonanymi z podobnego materiału są wysoka jakość i trwałość, ponieważ wytrzymują one użytkowanie na zewnątrz przez cały rok. Tworzywo sztuczne jest również odporne na wodę, wilgoć i promienie UV - utrata koloru lub zniszczenie pod wpływem tych czynników nie zdarzają się meblom z naszego zestawu! Nasz 4-osobowy zestaw obejmuje 2 wygodne fotele ogrodowe i dwuosobową sofę - oba zapewniają maksymalny komfort siedzącym w nich osobom! Stylowy stolik kawowy uzupełnia resztę tego eleganckiego, a zarazem współczesnego wystroju, który mamy w naszym produkcie; jest on używany podczas chwil spędzonych przy kawie lub chłodnych napojach z przyjaciółmi lub rodziną.

Wyświetl zestaw

Keter Columbia 5 meble ogrodowe składane do kostki - brązowy

Keter Columbia 5 meble ogrodowe składane do kostki - brązowyMeble ogrodowe Keter Columbia 5 to odświeżony zestaw wygodnych mebli, które można ustawić w każdej przestrzeni, także na niewielkich tarasach i balkonach. Zestaw ten został dobrze przemyślany - krzesło tarasowe Keter Columbia 5 składa się w sześcian wielkości przeciętnego blatu stołu, co jest niezwykle wygodne w przechowywaniu. Kolorystyka obejmuje ciemniejsze brązowe krzesła z jaśniejszymi poduszkami w odcieniu taupe oraz blat z jasnego drewna z okazjonalnymi naturalnymi aranżacjami, które można dopasować do swoich preferencji estetycznych lub aranżacji na świeżym powietrzu!

Wyświetl zestaw

 

O autorze