ARS RETAIL


USŁUGI

RETAIL DEVELOPMENT

Świadczymy kompleksowe usług doradcze w obszarze wynajmu powierzchni w obiektach handlowych o różnej wielkości i różnym standardzie. Usług, zaadresowanych zarówno do najemców jak i inwestorów.

Poznajemy krótko- i długofalowe perspektywy biznesowe klientów oraz potrzeby związane wynajmem i funkcjonowaniem przyszłej lokalizacji. Pomagamy w znalezieniu powierzchni, które odpowiadają celom biznesowym.

Naszym atutem jest nie tylko 12-letnie doświadczenie w sektorze retail, ale także doskonała znajomość regionalnych rynków. Co więcej, wiemy w oparciu o jakie kryteria pracują właściciele nieruchomości i ich zarządcy. Umiemy z nimi rozmawiać. Korzystamy z tej wiedzy w trakcie poszukiwania lokalizacji i negocjacji umów w imieniu naszych klientów.

Koncentrujemy się na projektach, do których wnosimy wartość dodaną: wiedzę, kontakty i znajomość lokalnych rynków i realiów. Jesteśmy dynamiczną, skuteczną i elastyczną firmą z silnym zapleczem kompetencyjnym.

Doradzamy i pomagamy naszym klientom zwiększyć szanse na POWODZENIE PROJEKTÓW BIZNESOWYCH.

BUDOWANIE I PROJEKTOWANIE SKLEPÓW

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w projektowaniu sklepów salonów firmowych i ich budowaniu. Razem z naszymi partnerami odpowiadamy za wszelkie potrzebne działanie, tak jak elektrykę, klimatyzacje, oświetlenie, podłogi, ściany i sufity, itd. 
Proces realizacji za każdym razem jest inny, ale nasze doświadczenie pomaga nam planować prace, przewidywać trudności i doprowadzić realizację do końca.

Zrealizowaliśmy już ponad 600 inwestycji w Polsce i za granicą na różnym poziomie zaawansowania. Realizowaliśmy projekty sklepów dla sieci detalicznych rozpoczynających swoją działalność jak i tych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Naszym celem jest dostarczyć gotowy produkt jakim jest realizacja projektu sklepu ze wszystkimi elementami, odpowiadamy za cały proces oraz gwarantujemy naszą pracą wysoką jakość. 

EFEKTYWNIE i SKUTECZNIE.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Dla naszych klientów zrealizowaliśmy projekty wnętrz poczynając od projektów autorskich butików, poprzez projektowanie restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej, na kompleksowych projektach galerii handlowych kończąc.

Jesteśmy doświadczonym zespołem architektów posiadających wiedzę oraz uprawnienia do wykonywania zawodu.
Naszą specjalizacją są projekty i realizację dla branży RETAIL, sieci oraz galerii handlowych.

Projektujemy restauracje, budujemy i wyposażamy sklepy, działamy skutecznie na całym rynku Europejskim.


ANALIZA

Tworzenie indywidualnego projektu restauracji czy wnętrza sklepu poprzedzone jest analizą rynku. Szacowana jest grupa docelowa, format przedsięwzięcia, POS, strategia rozwoju i ekspansji. Słowem, oczekiwania rynku, klientów i  inwestora. Na tej podstawie powstają główne punkty i założenia na które ma odpowiedzieć przyszły projekt wnętrza sklepu.

PROJEKTOWANIE

Po stworzeniu koncepcji, nasz zespół zagłębia się w szczegóły techniczne i materiałowe – i powoli kształtuje się projekt realizacyjny. Jest on konsultowany ze wszystkimi projektantami branżowymi i firmami dostarczającymi materiały zastosowane w projekcie wnętrza sklepu czy restauracji. Jest to moment gdzie wizualizujemy naszemu klientowi wiedzę zdobytą podczas analizy danego rynku. Wiedzę psychologii sprzedaży, ekspozycji - jak i wiedzę techniczną. Wszystko to poparte doświadczeniem i przykładami z branży.

WDROŻENIE

Realizacja - słowo rozpoczynające lawinę wielowątkowych działań, planowania, przewidywania i organizacji wszystkich firm i osób które będą uczestniczyły w osiągnięciu końcowego celu. A podstawą jego osiągnięcia jest pewna i profesjonalna umiejętność rozwiązywania setek problemów wykonawczych. Zarówno problemów typowo ludzkich jak i technicznych.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

ARS RETAIL+SHOPFITTING w oparciu o doświadczenie zdobyte w trakcie realizacjami w Polsce i za granicą, zapewnia wszystkie składowe profesjonalnej realizacji projektu.

Naszym celem jest optymalizacja czasu i kosztów w procesie realizacji. EFEKTYWNIE i SKUTECZNIE.

Project Manager jest każdorazowo przydzielany do inwestycji i jest odpowiedzialny za wszystkie prace mające na celu zakończenie realizacji, zdejmując zaangażowanie ze strony inwestora.

Project Manager odpowiada za logistykę inwestycji; koordynuje, nadzoruje poszczególne prace oraz jest dostępny w trakcie całego okresu realizacji.

Naszym standardem jest oddanie naszemu klientowi gotowego sklepu lub usługi , w uzgodnionym terminie oraz na najwyższym poziomie jakości.

GENERALNY WYKONAWCA

Jako generalny wykonawca byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie i realizację procesu budowy.
Do naszych obowiązków należało opracowanie wszystkich elementów, które składają się na inwestycję.

Staramy się zapewnić naszym klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa a naszym partnerom zaangażowanym we wspólny projekt doskonałą komunikację oraz przejrzyste zasady.

Wiemy jak ważna jest przyjazna atmosfera w trakcie realizacji oraz jak przekłada się na EFEKTYWNĄ I SKUTECZNĄ pracę wszystkich ludzi zaangażowanych w projekt.

PRODUKCJA, MONTAŻ & SERWIS

Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie produkcja mebli dla sieci detalicznych.

W naszym portfolio znajdują się projekty w których zrealizowaliśmy kompletne systemy meblowe, standy kosmetyczne i targowe,zabudowy Shop-in-Shop oraz niestandardowe produkcje.

Realizujemy również usługi związane z montażem systemów meblowych na terenie całej Europy. Posiadamy wykwalifikowane i doświadczone zespoły montażowe, przygotowane do realizacji w wielu miejscach w jednym czasie.

Dla naszych klientów świadczymy usługi związane z serwisowaniem placówek. Odpowiadamy cykliczne za kompleksowe naprawy w salonach oraz monitorujemy przeglądy wszystkich urządzeń funkcjonujących w sklepie, przed i po gwarancji.

Chcemy zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa poprzez zagwarantowanie szybkiej reakcji na wszystkie ich potrzeby i zgłoszenia.