ARS RETAIL


PRACA I KARIERA

PRACA W ARS RETAIL GROUP

ARS stwarza możliwość rozwoju umiejętności zawodowych poprzez zróżnicowane projekty, daje również przyjemność i satysfakcje z pracy w zaangażowanym zespole.
Nasza kultura pracy oparta jest na wzajemnym szacunku, zaufaniu, otwartych i uczciwych relacjach w naszym zespole, z naszymi klientami i dostawcami.  Tworzymy kulturę partnerstwa, którą cały czas rozwijamy.
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Pamiętając o swoich początkach chcemy dzielić sie doświadczeniem i dać możliwość rozwoju potencjału młodym pracownikom.

KEY ACCOUNT MANAGER

Oferujemy ciekawą pracę w dobrej atmosferze w gronie najlepszych rynkowych profesjonalistów. Nie jesteśmy korporacją, ale pracujemy dla największych globalnych marek. Gwarantujemy uczestnictwo w projektach prowadzonych dla renomowanych klientów obecnych w różnych sektorach retail. Dajemy możliwości rozwijania dotychczas zdobytych kompetencji.

Dział handlowy w ARS Retail Group odpowiada za sprzedaż kompleksowych usług shopfittingowych i doradczych, które w efektywny sposób łączą wszystkie narzędzia i kompetencje znajdujące się w portfolio Firmy, w tym retail development, zarządzanie projektem, projektowanie, generalne wykonawstwo i serwis.

Dla nas liczy się:
- Doświadczenie w budowaniu ofert dla klientów z sektora Retail i Office
- Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne (budowanie relacji)
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość języka angielskiego B2 (dodatkowy język to dodatkowy atut)
- Ambicja, rzetelność i chęć rozwoju

Proponujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w dobrej atmosferze
- Realizację prestiżowych projektów (także za granicą)


CV + listę kluczowych projektów/klientów z ostatnich 12 miesięcy prześlij na info@arsretail.com


KOGO SZUKAMY

Przyjmujemy na praktyki i staże studentów i absolwentów.

Szukamy osób, którym bliskie są wartości naszej Firmy, które mają chęć i energię do uczenia się.przyczynią się do sukcesu i wymiernych korzyści Klientów i ARS Retail Group

Konieczna jest znajomość języków obcych ( Angielski, Niemiecki, Francuski, Rosyjski) ze względu na możliwości prowadzenia realizacji również poza granicami Polski.

Aplikację prosimy przesłać na adres.: info@arsretail.com