ARS RETAIL


FIRMA

15 LATDOŚWIADCZENIA

EFEKTYWNIE & SKUTECZNIE , to nasze HASŁO , FILOZOFIA i STYL DZIAŁANIA.

Im bardziej rozwijamy naszą organizację i naszych współpracowników, tym bardziej stajemy się efektywniejsi w działaniu. To sprawia, że nasza Firma jest ceniona i rozpoznawalna w branży projektowania i budowania sklepów w Polsce i zagranicą.
To co jest ważne dla naszych Klientów jest ważne dla nas. Uważnie słuchamy naszych Klientów co pozwala nam zadbać o najdrobniejsze szczegóły projektu.

Zapraszamy do współpracy!

WARTOŚCI

Chcemy dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Przez cały czas doskonalimy nasz warsztat pracy, naszą więdzę o projektowaniu, trendach i wchodzących na rynek technologiach.

Chcemy być ekspertami w swojej dziedzinie i dzielić się naszą wiedzą z naszymi klientami oraz partnerami.

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację powierzonych zadań od początku do samego końca, ponieważ jesteśmy rzetelną firmą.

FAKTY & LICZBY

Impulsem do stworzenia  firmy świadczącej kompleksowe usługi shopfittingowe było spotkanie z klientem zdecydowanym na zbudowanie własnej sieci salonów firmowych.

Będąc na początku naszej drogi uznaliśmy, że to będzie dla nas szansa na połączenie wszystkich zdobytych wcześniej doświadczeń. Jesteśmy firmą która oferuje projektowanie, usługi budowlane, produkcje mebli i opiekę techniczną dla sieci salonów firmowych – Wszystko w jednej firmie.

Od 2003 oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sieci detalicznych, dzięki którym klient może śmiało planować ekspansję powierzając cały proces powstawania salonów jednej firmie. Przez 15 lat zbudowaliśmy ponad 600 salonów o łącznej powierzchni 43 000 m2, Uczestniczyliśmy w tworzeniu nowych brandów, przyczynialiśmy się do rozwoju już istniejących, rewitalizowaliśmy całe galerie handlowe.

Mieliśmy okazję pracować zarówno dla najbardziej rozpoznawalnych światowych brandów w całej Europie, jak i firm które stawiały pierwsze kroki na rynku. Za każdym razem wynosiliśmy z tego nowe doświadczenia, czasem nauczki, często cenne zawodowe kontakty, a niekiedy serdeczne przyjaźnie. Zawdzięczamy to dbałości nie tylko o sam projekt i dobro inwestora, ale i wyjątkową atmosferę pracy oraz relacje – zarówno z klientem, jak i kooperantami. 

LUDZIE

Łukasz Derlacki
ŁUKASZ DERLACKI ;
WŁAŚCICIEL & DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Od 20 lat działa w branży RETAIL. Posiada szerokie, wieloletnie doświadczenie biznesowe w pracy na stanowiskach kierowniczych w organizacjach polskich i zagranicznych. Prowadził lub brał udział w projektach budowania sklepów i rozwoju sieci detalicznych dla znanych marek na polskim rynku.


W miarę rozwoju i potrzeb rynku, zdecydował się rozszerzyć zakres oferowanych usług o projektowanie banków, sklepów, biur, adaptacje wnętrz komercyjnych, oraz inwestycji „pod klucz”. 

Zbudował zespół profesjonalistów, pracujących z pasją i pełnym zaangażowaniem, gotowych do podjęcia wyzwań najbardziej wymagających Klientów.

Wyznaje zasadę że wspólne działanie przyczynią się do sukcesu i wymiernych korzyści Klientów i  ARS Retail Group

"EFEKTYWNIE & SKUTECZNIE"

Katarzyna Kasiak
KATARZYNA KASIAK ;
WŁAŚCICIEL & DYREKTOR FINANSOWY 

Z Firmą związana od 2004 roku. Doświadczenie zdobywała w polskich firmach branży retail oraz usług telekomunikacyjnych.
W ARS odpowiedzialna za finanse oraz zagadnienia prawne.

Do jej kompetencji należy budowanie polityki związanej ze standardami pracy, procedurami wewnętrznymi i komunikacją z klientami firmy.

Wyznaję zasadę że etyka działania obejmuje wszystkie sfery życia, również biznes, a jej stosowanie może znacząco wpłynąć na wizerunek firmy.

"DOBRA KOMUNIKACJA,PRZEDE WSZYSTKIM"